ارزش های پست اول برای اعضای شبکه

 

arzesh

 

 

ارتقای استاندارهای حرفه‌ای در صنعت پست و لجستیک

پست اول به  عضوی از خانواده صنعت پست ایران، خود را متعهد به ارتقای استاندارهای حرفه‌ای صنعت پست کشور می‌بیند.

ما در پست اول معتقدیم که توانمند سازی خانواده پستی کشور و ارتقای استاندارهای حرفه ای آن علاوه بر بهبود کسب و کار معیشت فعالان این عرصه، موجب ارتقای کیفیت زندگی عموم ایرانیان شده و به حرکت کشور در مسیر توسعه پایدار شتاب می‌دهد.

تامین رفاه برای خانوارهای ایرانی از طریق تضمین ارائه خدمات مدرن در تراز جهانی

ما در پست اول باور داریم ایران و ایرانی لایق بهترین هاست.تامین و تضمین رفاه ایرانیان در گرو دسترسی به بازارهایی کارآمد است که به نیازهای مصرف کنندگان با کیفیت و قیمت مناسب پاسخ دهد.

اپراتور اول خصوصی پست کشور می‌کشود در ارائه خدمات پست و پست لجستیک در تراز جهانی برای هر ایرانی پیک رفاه و آسایش باشد.

شریکی قابل اعتماد برای کسب وکارهای ایرانی

پست اول خود را متعهد به ایفای نقش شریکی ارزش آفرین برای همه کسب وکارهای ایرانی میداند.تامین دسترسی آسان، مطمئن و با کیفیت به بازار و مشتریان بویژه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط،به این بنگاه‌ها و مشاغل فرصت می‌دهد  بر وظایف ذاتی و نقش اساسی خود، یعنی ایجاد اشتغال پربازده و تقویت نوآوری و خلاقیت در نظام اقتصادی کشور تمرکز کنند. در این مسیر مهمترین اولویت پست اول توانمند سازی فعالان پستی کشور است.

متعهد به تعادل بخشی و توسعه و بهبود زیست پذیری اقتصادی اجتماعی و طبیعی در ایران

اپراتور اول متعهد است که با ارائه خدمات روزآمد و ارزش آفرین پست در تقویت بخش شفاف، رسمی و ساختیافته خدمات پستی، از طریق کاهش مشاغل غیر رسمی اثرات ارزشمندی در مهار مشکلات اجتماعی کشور ایفا نماید.

همچنین می‌کوشد تا با دسترس پذیر ساختن خدمات پستی کارآمد، به ایجاد توازن روابط مرکزی و پیرامون و تحقق عدالت اجتماعی در کشور کمک کرده و با حذف یا کاهش سفرهای زائد درون شهری و بین شهری، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود وضعیت محیط زیست شود.

 

. مهمترین سرفصل‌های عملکرد پست اول در راهبری و پشتیبانی شبکه پست اول عبارتند از:

1- پست اول فاخر ایرانیان با اخذ پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تسهیل‌گری فعالیت‌های پستی را با ایجاد شبکه پستی در سطح کشور و استفاده از نرم‌افزار متصل به سازمان تنظیم مقررات را ایجاد نموده تا تمامی فعالین پستی بتوانند با اتصال با آن از امتیازهای زیر استفاده نمایند

2- اجازه فعالیت پستی در سطح کشور با لگو و برند خودشان

3-استفاده از تعرفه‌های پستی مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

پیگیری شکایات مشتریان از سوی سامانه 195 برای اطمینان خاطر مشتریان از نحوه صحیح خدمت

4-نظارت کامل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تدوین SLA و اجرای آن و بازرسی‌های موردی از سوی بازرسین مربوطه

5-پیگیری امور مربوطه به فعالین پستی از سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی به منظور سهولت در تردد مامورین پستی و هماهنگی با ستاد قاچاق کالا و ستاد مواد مخدر و نیروهای امنیتی و انتظامی سطح کشور

چاپ