• news
  • خانه
  • اطلاع رسانی و رسانه
  • اخبار
  • با تصویب هیات مدیره اولین اپراتور خصوصی پست ایران، آقای محمدحسن کرباسیان به عنوان مدیرعامل جدید منصوب شد.

با تصویب هیات مدیره اولین اپراتور خصوصی پست ایران، آقای محمدحسن کرباسیان به عنوان مدیرعامل جدید منصوب شد.

 

کرباسیان در سوابق اجرایی خود، در بخش‌های دولتی و خصوصی صنعت پست فعالیت داشته است. او در سال‌های 84 تا 92 در سمت های معاون مالی _اداری، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران مشغول به فعالیت بوده است. تجربه و سابقه طولانی و سطح بالای وی درحوزه های زیرساختی این صنعت و شناخت ایشان از بازار پست با عملکرد کیفیت گرا در دوره خدمت ایشان در شرکت پست ملی زبانزد بوده است .

مدیرعامل جدید اولین اپراتور خصوصی پست ایران، اولویت‌های اصلی در برنامه‌های‌ پست اول را، افزایش ترافیک مرسولات پستی، هم افزایی فعالان پستی با همکاری یکدیگر و پشتیبانان آنها (اعم از فعالان حوزه‌های بانک و بیمه، خدمات بسته‌بندی، انبارداری و ...) و استفاده ازنرم افزار های موجود در اپراتور اول پستی دانسته و بر توسعه شبکه قبول، تسریع مبادلات، ارسال مرسولات پستی و توزیع در سراسر کشور و سایر کشور ها و همچنین کسب رضایت بیشتر مشتریان تاکید می‌کند که در نهایت، به بازارسازی و ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی می‌انجامد. وی همچنین معتقد است که بازار پراکنده خدمات پستی، نیازمند بازتعریف مدل‌های درآمدی و حمایت قانونی از هر دو بخش فعالان و مشتریان است.

ضمنا، از زحمات بی شائبه و تلاش های ارزشمند جناب آقای حسین رضایی فخر آستانه که بیش از یک سال علاوه بر عضویت در هیات مدیره اولین اپراتور خصوصی پست ایران، مدیرعامل این اپراتور هم بوده است تشکر و قدردانی می شود.

چاپ